13. srpna 2014 | Kdo jsme

Výkonný tým

 

Karel Škácha je ředitelem NFPK od roku 2017. Působil jako zahraniční redaktor a pak deset let v soukromé sféře, kde navrhoval např. firemní compliance programy. Specializuje se na unijní dotace, veřejné zakázky, problematiku střetu zájmů a zastupuje NFPK v Radě vlády pro koordinaci boje s korupcí. Jeho cílem je rozvoj občanské společnosti i proto vyučuje kurzy o lobbingu a zájmových skupinách v ČR.
  

 

 

 

 

Tereza Šlápotová je PR manažerkou NFPK od roku 2020. Působila jako fotoreportér pro Czech & Slovak Leaders Magazine. V roce 2018 spoluorganizovala prezidentskou kampaň Sen. Marka Hilšera. V současné době také působí jako PR asistent pro PhDr. Tomáše Sedláčka.

 

 

 

Luboš Pavlovič je publicista a copywriter NFPK od roku 2019. Do roku 2014 působil jako režisér v České televizi, kde se podílel na zrodu televizních pořadů Paskvil a Pomeranč. Od roku 2010 byl také šéfredaktorem časopisu Živel. Spolu s Ondřejem Závodským produkuje pořad Paragrafy na zlojedy, kde upozorňují na nedostatky v justičním systému.

 

 

 

a tým analytiků - zpracovává přijaté podněty. Po vyhodnocení závažných informací kontaktujeme orgány činné v trestním řízení a vybrané případy medializujeme.