Aktuality

3. března 2014

Martin Šorm: Zrcadlo obhajoby

Jsme pouze lidé. Konáme, chybujeme, litujeme, obhajujeme se a pak pykáme.

3. března 2014

Zrcadlo obhajoby

Jsme pouze lidé. Konáme, chybujeme, litujeme, obhajujeme se a pak pykáme. Tak už to na světě chodí, že za chyby se platí. A je přirozenou samozřejmostí se hájit. Někdy to však s tou obhajobou svých špatných činů přeháníme.

24. února 2014

Karel Randák: Interpelace

Sobotkova vláda získala důvěru. Žije u nás jistě hodně lidí, kteří její nástup vlády spojují či spojovali s určitým očekáváním změny tristního stavu, ve kterém se Česká republika nachází.

24. února 2014

Upozornil na problémy v kauze Opencard, má platit statisíce

Podmíněné tresty a náhradu škody navrhla státní zástupkyně Dagmar Máchová pěti obžalovaným úředníkům v kauze Opencard.

24. února 2014

Volby do Rad veřejnoprávních médií

Volby do Rady České televize a Rady Českého rozhlasu jsou v plném proudu. NFPK pozval k dotazníkovému šetření všech 64 kandidátů.

24. února 2014

Interpelace

Sobotkova vláda získala důvěru. Žije u nás jistě hodně lidí, kteří její nástup vlády spojují či spojovali s určitým očekáváním změny tristního stavu, ve kterém se Česká republika nachází. Ne že by snad zárukou těchto změn měla být osoba…

17. února 2014

Janusz Konieczny: Příprava k volební korupci zahájena

Komunální volby se uskuteční zhruba za půl roku, což znamená, že lokální kmotři začínají s přípravou ke kupčení s hlasy pro tyto volby.

17. února 2014

Příprava k volební korupci zahájena

Komunální volby se uskuteční zhruba za půl roku, což znamená, že lokální kmotři začínají s přípravou ke kupčení s hlasy pro tyto volby. Máte pocit, že volební korupce je běžnou součásti voleb a spočívá v tom, že politické strany slibuji…

13. února 2014

Olympijská medaile pro policii a NFPK aneb Ivo Rittig zatčen

Policie ČR dnes zatkla významného lobbistu Iva Rittiga. Učinila tak v souvislosti s kauzami, na které Fond upozorňoval během uplynulých dvou let.