Aktuality

29. června 2017

Poslanci schválili kompromisní výjimky ze zveřejňování…

Poslanci včera udělali první krok na cestě k tomu odvrátit hrozbu plošných výjimek ze zákona o registru smluv pro všechny městské a státní firmy.

28. června 2017

Premiéři v rukách poradců aneb kdo komu vládne

Nadační fond proti korupci vydává další „prázdninové čtení k vodě“. Letos je publikace věnována polistopadovým premiérům a jejich poradcům, přátelům a lobbistům.

27. června 2017

Compet Consult – administrátor s vazbami

Analyzováním činnosti společnosti Compet Consult vyplouvají na povrch další podezřelé okolnosti veřejných zakázek a hlavně vazeb osob, které stojí za tímto administrátorem.

26. června 2017

Martin Šorm: Nejen májový rej

I když máme již astronomické léto, vraťme se ještě k období jara. Jsou různé způsoby jak přivítat jaro, užít první jarní paprsky slunce a nechat se ovlivnit svěžím vánkem, který přináší novou chuť do života.

26. června 2017

Nejen májový rej

I když máme již astronomické léto, vraťme se ještě k období jara. Jsou různé způsoby jak přivítat jaro, užít první jarní paprsky slunce a nechat se ovlivnit svěžím vánkem, který přináší novou chuť do života. Někdo vítá jaro s gumovými…

20. června 2017

Role administrátorů veřejných zakázek – Compet Consult

Nadační fond proti korupci se v rámci svých aktivit v oblasti veřejných zakázek zaměřil na činnost administrátorů těchto veřejných zakázek.

19. června 2017

Oldřich Kužílek: Nominujte do 15. ročníku soutěže Otevřeno…

Už patnáct let dostává veřejná správa v naší zemi od občanů vysvědčení za to, jak je k nim otevřená nebo zavřená. Soutěž Otevřeno x Zavřeno je formou i svým rozsahem unikátní i v mezinárodním srovnání.

19. června 2017

Nominujte do 15. ročníku soutěže Otevřeno x Zavřeno

Už patnáct let dostává veřejná správa v naší zemi od občanů vysvědčení za to, jak je k nim otevřená nebo zavřená. Soutěž Otevřeno x Zavřeno je formou i svým rozsahem unikátní i v mezinárodním srovnání. Každý občan může poslat nominaci…

15. června 2017

Úspěch Fondu v kauze MPSV

Vrchní soud v Praze dne 14. června 2017 pravomocně odsoudil bývalého náměstka na Ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV) Vladimíra Šišku ke čtyřem letům vězení.